Fotografia ślubna

Fotograf ślubny Warszawa
Fotograf ślubny Warszawa
fotografia-slubna-4
fotografia-slubna-4
previous arrow
next arrow

Przykładowe zdjęcia, cennik oraz szczegółowa oferta:
Odwiedź mój profil na portalu wedding.pl

Wedding.pl Poleca

Jako profesjonalny fotograf ślubny uwiecznię na zawsze emocje towarzyszące Wam w tym niezwykłym dniu. Na co dzień pracuję z modelami i aktorami, co pozwala mi zupełnie inaczej podejść do tematu, jakim jest fotografia ślubna. Niektórzy mówią, że dobry fotograf ślubny to taki, który jest niewidoczny, a jego pracę można zobaczyć jedynie na zdjęciach. Jako fotograf ślubny wyróżniam się tym, że nie jestem niewidzialny – rozmawiam i żartuję z ludźmi, których fotografuję – choć dobrze wiem, kiedy warto usunąć się na drugi plan.

Fotograf ślubny na sesję narzeczeńską

Pracuję nie tylko jako fotograf na wesele – pragnę towarzyszyć Wam już od chwili zaręczyn. Miejscem mojej działalności jest przede wszystkim Warszawa, w której znajdują się wyjątkowe miejsca do wykonania niezwykłej sesji narzeczeńskiej. Sesja trwa do 2 godzin, a jej rezultatem są przemyślane zdjęcia (do 50 sztuk), które otrzymacie w ciągu 2 tygodni.

Profesjonalny fotograf ślubny – reportaże ślubne

Dobry fotograf na wesele nie odstąpi Was na krok w tym wyjątkowym dniu – będę Wam towarzyszył od godziny 12:00 do 1:00 w nocy, uwieczniając momenty oczekiwania, wzruszenia i radości. Miejscem, w którym pracuję, jest Warszawa, z przyjemnością podejmę się jednak również zleceń nawet w najodleglejszych zakątkach Polski. Reportaż ślubny obejmuje relację z przygotowań, ślubu oraz wesela. Efektem mojej pracy jest do 400 fotografii poddanych starannej obróbce. Termin przekazania zdjęć ślubnych to zwykle 30 dni. Jako fotograf na ślub jestem w stanie dostosować się do Waszych pomysłów i życzeń, dlatego zawsze zachęcam do osobistego kontaktu i rozmowy.

Fotograf na ślub i sesję ślubną

Fotografia ślubna to nie tylko sesja narzeczeńska i reportaż ślubny, lecz także zdjęcia plenerowe świeżo upieczonych małżonków. Profesjonalny fotograf ślubny wykona wyjątkową sesję plenerową w Warszawie, ale jeżeli zechcecie zabrać mnie ze sobą w podróż poślubną dookoła świata – z pewnością nie będę oponował. Typowa sesja w plenerze trwa do 4 godzin. W ciągu 2 tygodni od sesji otrzymacie do 50 profesjonalnych zdjęć, które wykona naprawdę dobry fotograf ślubny, czyli właśnie ja 🙂