Fotografia ślubna

obrączki
fotografia ślubna
fotograf ślubny
previous arrow
next arrow
Slider

Jako profesjonalny fotograf ślubny uwiecznię na zawsze emocje towarzyszące Wam w tym niezwykłym dniu. Na co dzień pracuję z modelami i aktorami, co pozwala mi zupełnie inaczej podejść do tematu, jakim jest fotografia ślubna. Niektórzy mówią, że dobry fotograf ślubny to taki, który jest niewidoczny, a jego pracę można zobaczyć jedynie na zdjęciach. Jako fotograf ślubny wyróżniam się tym, że nie jestem niewidzialny – rozmawiam i żartuję z ludźmi, których fotografuję – choć dobrze wiem, kiedy warto usunąć się na drugi plan.

Fotograf ślubny na sesję narzeczeńską

Pracuję nie tylko jako fotograf na wesele – pragnę towarzyszyć Wam już od chwili zaręczyn. Miejscem mojej działalności jest przede wszystkim Warszawa, w której znajdują się wyjątkowe miejsca do wykonania niezwykłej sesji narzeczeńskiej. Sesja trwa do 4 godzin, a jej rezultatem są przemyślane zdjęcia (30-50 szt.), które otrzymacie w ciągu 2 tygodni.

Profesjonalny fotograf ślubny – reportaże ślubne

Dobry fotograf na wesele nie odstąpi Was na krok w tym wyjątkowym dniu – będę Wam towarzyszył od godziny 12:00 do 1:00 w nocy, uwieczniając momenty oczekiwania, wzruszenia i radości. Miejscem, w którym pracuję, jest Warszawa, jednak dojeżdżam do miejscowości oddalonych do 100 km od stolicy. Reportaż ślubny obejmuje relację z przygotowań, ślubu oraz wesela. Pakiet składa się z 300-500 zdjęć poddanych starannej obróbce, które otrzymacie w ciągu 30 dni. Jako fotograf na ślub jestem w stanie dostosować się do Waszych pomysłów i życzeń, dlatego zawsze zachęcam do przedstawiania własnej wizji zdjęć ślubnych.

Fotograf na ślub i sesję ślubną

Fotografia ślubna to nie tylko sesja narzeczeńska i reportaż ślubny, lecz także zdjęcia plenerowe świeżo upieczonych małżonków. Profesjonalny fotograf ślubny wykona wyjątkową sesję plenerową w Warszawie lub miejscu oddalonym do 100 km od stolicy. Sesja trwa do 6 godzin. W ciągu 2 tygodni od sesji otrzymacie 30-50 profesjonalnych zdjęć, które wykona dobry fotograf ślubny.

Szukasz fotografa ślubnego? Chcesz zrealizować narzeczeńską sesję zdjęciową?
Przejdź na stronę ślubnego portfolio: fotografia.wisnios.com