Bio

Slider

Fotograf Warszawa Bio. Marcin Wiśnios.

Portret. Fotografia moda. Reportaż. Edytorial. Fotosy filmowe. Zdjęcia agencyjne. Headshoty. Relacje fotograficzne. Sesje ślubne.

Fotograf Warszawa Bio. Marcin Wiśnios, fotograf urodzony w 1978 r. w Starachowicach. Niespełniony gitarzysta. Niedoszły psycholog. Uciekinier ze świata wielkich firm. Fotograficzny samouk-odkrywca. Nieskalany szkołami i kursami fotografii. Miłośnik i praktyk fotografii analogowej. Zagorzały przeciwnik retuszu. Buntownik bez powodu. Choleryk z przyzwyczajenia. Prześmiewca świata. Smakosz życia. Od ponad 20 lat mieszka i pracuje w Warszawie.

Pracuję jako fotograf ślubny, modowy oraz portrecista. Jako profesjonalny fotograf, który krok po kroku odkrywał tajniki fotografii, doskonale wiem, jak wiele wyrzeczeń wymaga pasja, która staje się całym życiem. Dziś mogę powiedzieć o sobie – dobry fotograf. Jeśli patrząc na moje zdjęcia myślisz – „to najlepszy fotograf do wykonania moich zdjęć” – nie wahaj się i jak najszybciej skontaktuj się ze mną.

Profesjonalny fotograf z Warszawy

Jeśli znajdujesz się na początku swojej drogi aktorskiej i pragniesz, by profesjonalny fotograf wykonał dla ciebie portfolio, zapraszam do mojej pracowni, której siedzibą jest Warszawa. Wspólnie popracujemy nad zdjęciami, które ukażą twój charakter, talent i indywidualizm. Swoją ofertę kieruję zarówno do aktorów, jak i agencji.

Fotograf Marcin Wiśnios uwiecznia również śluby oraz sesje narzeczeńskie. Wierzę, że profesjonalny fotograf powinien być wszechstronny, dlatego realizuję się na wielu płaszczyznach, oferując swoje usługi zarówno aktorom, modelom i agencjom, jak i narzeczonym oraz małżonkom, którzy pragną przez jeden dzień poczuć się jak gwiazdy filmowe. Dobry fotograf wykona profesjonalną sesję narzeczeńską, reportaż ślubny oraz małżeńską sesję plenerową.

Szukasz fotografa z pasją, który kreatywnie i profesjonalnie podejdzie do każdego pomysłu? Zapraszam do współpracy.

Wybrane prace możesz obejrzeć na stronie https://wisnios.photography