Profesjonalne portfolio może pomóc w rozwoju kariery aktorskiej, zwłaszcza na jej początku. Musi zawierać komplet starannie dobranych i specjalnie do tego celu wykonywanych zdjęć.
Marcin Wiśnios specjalizuje się w fotografowaniu portretów. Doświadczenie zdobywał m.in. w branży modowej, pracując zarówno z modelami, jak i aktorami. Efektami tych spotkań są realistyczne headshoty, wykonane przy minimalnym makijażu i ukazujące charakterystyczne cechy fotografowanej osoby. Celem Marcina jest odzwierciedlenie na zdjęciu jej osobowości.
Marcin Wiśnios wykonuje profesjonalne zdjęcia aktorskie również na potrzeby agencji aktorskich i firm produkcyjnych. W trakcie sesji zdjęciowej, w swoim prywatnym studio, fotografuje w dwóch technikach - cyfrowej, umożliwiającej szybki retusz prac oraz analogowej - zwykle na czarno-białej kliszy - na potrzeby przygotowania portretu aktorskiego
Wynikiem pracy jest zwykle do 10 obrobionych fotografii cyfrowych oraz 1 portret aktorski przygotowany na bazie materiałów analogowych, które stanowią świetną bazę do złożenia profesjonalnego portfolio.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Tomek Ciachorowski
Kornelia Raniszewska
Ania Okularczyk