Zdjęcia z komunii i chrztu

Niezwykłe fotografie z komunii i chrztu

Chrzest i komunia – niezwykłe uroczystości, świąteczne, podniosłe i wypełnione spokojnym oczekiwaniem. Odpowiednio i z należytą wrażliwością udokumentowane – to cudowna pamiątka rodzinna, niemal niezbędna karta każdej familijnej księgi. Tak ważne wydarzenia w życiu każdej chrześcijańskiej rodziny, jak komunia i chrzest, potrzebują zapisania. I to nie tylko w pamięci. Anielskie chwile, pełne złożonych emocji związanych ze świętymi sakramentami, warto uwiecznić na fotografiach. By nie minęły i po tygodniach, i latach pozwoliły raz jeszcze odbyć tę piękną, sakralną wędrówkę.

Fotorelacje i zdjęcia komunijne

Komunia święta to proces. Wielowymiarowe wydarzenie, duchowe i zmienne w czasie. Na zdjęciach z sakramentu Eucharystii trzeba to wszystko pokazać – najistotniejsze etapy i momenty. Tak, by fotografie z uroczystości utworzyły swoistą emocjonalną relację z tego podniosłego zdarzenia. Najważniejsze chwile przed, w trakcie i po ceremonii, ułamki wzruszenia, przejęcia, oczekiwania i radości. Piękne momenty razem i osobno, w kościele, podczas modlitwy, w ławkach i w trakcie spotkania z księdzem. Fotograf wytrwale towarzyszy Wam i Waszemu dziecku, zamykając w kadrze najpiękniejsze chwile.

Fotografie rodzinne z chrztu

Sakrament Chrztu Świętego jest wyjątkowym świętem dla rodziców małego dziecka i całej rodziny. Spotkanie krewnych i bliskich, które mu towarzyszy, czasem po wielu latach, to również niezwykłe zdarzenie – przepełnione emocjami, wrażeniami i historiami. Obsługa aparatu wymaga w tym dniu niezwykłej uważności i delikatności. Szczególnie, że w centrum znajdzie się malutki człowiek, wystarczająco już przejęty i spłoszony nadmiarem bodźców. Profesjonalny fotograf sprawi, by Twój maluszek przeżył ten piękny czas bez stresu, otoczony ciepłą atmosferą spokoju. W efekcie powstanie album, który po latach, będziecie oglądać z przejęciem i w zachwycie.

Piękna pamiątka

Po zakończeniu naszego spotkania otrzymasz pakiet do 50 niepowtarzalnych fotografii poddanych całościowej autorskiej obróbce. Zdjęć, w formacie cyfrowym, możesz spodziewać się w terminie do 7 dni. Koszt profesjonalnej dwugodzinnej sesji to 800 zł.